Prekės grąžinimas/garantijos

Prekės grąžinimas, garantijos

Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

1. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešdamas raštu apie tai Pardavėjui per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo, šiomis sąlygomis:
1.1 Pardavėjui gavus raštišką pranešimą apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą, prekės bus grąžintos Pardavėjui per 15 dienų nuo pranešimo gavimo.
1.2 Jeigu pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, siuntimo išlaidas apmoka Pardavėjas. Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę kokybiška preke arba grąžinti pinigus už prekę.
1.3 Prekė, kuri Pirkėjui (vartotojui) nepatinka dėl jos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo, gali būti pakeista (grąžinta) tik tuo atveju, jei nuo prekės pardavimo dienos nėra praėję daugiau kaip 14 dienų ir grąžinama prekė yra kokybiška, nebuvo sugadinta ir iš esmės nepasikeitė jos išvaizda (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais). Šiuo atveju, siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas arba siuntimo išlaidos derinamos bendru sutarimu.
1.4 Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke). Grąžinant būtina pateikti originalią PVM sąskaitą faktūrą, kurią Pirkėjas gavo kartu su siunta.

Garantinio aptarnavimo klausimais prašome skambinti  telefonu  +370 672 23528
Į kitus Jūsų klausimus mes atsakysime e - paštu mazmena@mototex.lt.
Svetainę sukūrė "Vialaurea"